Zabudowy balkonów Pabianice

Zabudowy balkonów Pabianice

System zabudowy balkonów stosowany na zewnątrz do zabudowy balkonów, loggi ale także wewnętrznie jako ścianki działowe przesuwne.
System zabudowy balkonów przesuwny może być stosowany zarówno do zabudowy pojedynczych balkonów, jak i też do kompleksowych realizacji.
Oferujemy systemy zabudowy balkonów: ALUMASTYL- najbardziej renomowanych producentów profili aluminiowych na świecie.

Oferowany przez nas system zabudowy balkonów może być uwzględniany zarówno w fazie projektowania, jak i modernizowania budynków już istniejących. Doskonale nadaje się do zabudowy loggi i balkonów wysuniętych.

Elementy przesuwne w zabudowie balkonów – okna i drzwi poruszają się na rolkach po prowadnicy dolnej o wysokości do 25 mm, składającej się z torów jezdnych (od 1 do 4) w zależności od ilości przesuwnych elementów. Każda kwatera posiada łożyska zapewniające swobodne przesuwanie nawet bardzo dużych powierzchni.

Niewątpliwą zaletą systemu do zabudowy balkonów jest łatwy i czysty montaż możliwy do wykonania w wykończonych pomieszczeniach. Utrzymanie okien w czystości nie stanowi problemu, gdyż wszystkie elementy są wyjmowane z prowadnicy.

Zabudowy balkonów Pabianice Łódź.