Fields of Greens - Pola Zieleni
50.11zł
Fields of Greens - Pola Zieleni


Już w latach trzydziestych XX wieku naukowcy stwierdzili, że w naszej diecie o wiele za mało jest ciemnozielonych warzyw liściastych i z tego powodu spotykają nas rozmaite przykre dolegliwości - od kłopotów z przewodem trawiennym do uporczywej niedokrwistości.

Dlatego też już wtedy zaczęto produkować pierwsze specyfiki, które miały na celu dostarczyć w postaci tabletek to, czego nie czerpiemy w dostatecznej ilości wprost z Natury.

Jednak nic tak jak ciemnozielone warzywa liściaste nie zaspokaja zapotrzebowania naszego organizmu na beta-karoten (procentowo więcej jest go w zielonych listkach niż nawet w marchwi i dyni!), chlorofil, błonnik, żelazo, kwas foliowy i naturalną witaminę K.

Forever Living Products proponuje wszystkim Fields of Greens - Pola Zieleni bardzo wartościowe pod względem odżywczym zielone źdźbła młodych zbóż, pszenicy i jęczmienia, oraz lucernę, zebrane w momencie, gdy stanowią prawdziwą skarbnicę tych składników, których nam brakuje na co dzień w diecie. Zwłaszcza lucerna -absolutna „rekordzistka" wśród zielonych listków pod względem zawartości łatwo przyswajalnego żelaza-jest godna uwagi ze względu na to, że używa się jej już od dawna w medycynie ludowej wielu krajów jako „środka na dobrą krew".

Aby lepiej przyswajać wszystkie naturalne substancje zawarte w Fields of Greens -Pola Zieleni, dobrze jest popijać te zielone tabletki czystym, naturalnie stabilizowanym miąższem Aloe vera.

Fields of Greens - Pola Zieleni działają wybitnie wzmacniająco, zwłaszcza w tych porach roku, gdy jesteśmy osłabieni i narażeni na infekcje.

Fields of Greens - Pola Zieleni wpływają dobroczynnie na pracę przewodu pokarmowego.

Fields of Greens - Pola Zieleni  regulują leniwą przemianę materii.

Fields of Greens - Pola Zieleni  pomagają zapobiegać niedokrwistości.

Fields of Greens - Pola Zieleni  idealne dla tych, którym w codziennej diecie brakuje warzyw.Młody jęczmień
Miód
Sorbitol
Zielona pszenica
Lucerna
Pieprz Cayenne


pola zieleni
Opakowanie: 80 tabletek (53,6g)
1 tabletka (670mg)
Wartość odżywcza
2,61 kcal/10,9 kJ
Białko
0,12 g
Tłuszcz
0,05 g
Węglowodany
0,44 g
Składniki jednej tabletki
1 tabletka (670mg)
Zielony jęczmień w proszku
127,7 mg
Zielona pszenica w proszku
127,7 mg
Lucerna w proszku
127,7 mg
Pieprz Cayende w proszku
1,72 mg
Produkt odżywczy do codziennego użytku.
Spożywać przed posiłkiem popijając wodą.


Dorośli :
2 tabletki dziennie przed posiłkiem.

Dzieci:
1 tabletke dziennie przed posiłkiem.
Liczba recenzji: 3
Data dodania produktu: 09 lipiec 2007.