Aloesowy Gentleman's Pride®
71.34zł
Aloesowy Gentleman\'s Pride®


Emulsja po goleniu Gentleman's Pride pojawiła się w ofercie Forever Living Products na wyraźne życzenie męskiej części klienteli firmy.
Wielu panów już dawno odkryło, że Aloe First, Aktywator Aloesowy lub Krem Aloesowo--Propolisowy, używane tuż po goleniu, przynoszą delikatnej skórze twarzy nieocenione wręcz korzyści Chodzi o stary jak świat męski problem jak zdezynfekować po goleniu ewentualne uszkodzenia naskórka, nie przesuszając jednocześnie skóry.

Jak złagodzić powstałe podrażnienia tak, aby każdy dżentelmen mógł już od samego rana stawić czoło światu z twarzą milą i w wyglądzie, i w dotyku?

Wszystkie te wymagania pielęgnacyjne spełnia naturalny, czysty miąższ aloesowy-i to on właśnie jest głównym składnikiem Gentleman's Pride Co najważniejsze - emulsja ta nie zawiera ani odrobiny alkoholu, tak chętnie używanego w celach dezynfekcyjnych w większości stosowanych po goleniu preparatów.

W Gentlemarfs Pride tego typu środki są zupełnie niepotrzebne - miąższ aloesowy znakomicie zapobiega inwazji drobnoustrojów przez uszkodzenia naskórka powstałe przy goleniu.

Jego składniki działają bakteriostatycznie, jednocześnie nawilżając i odżywiając skórę. Dzięki obecności saponin i enzymów miąższ aloesowy hamuje krwawienie, przyspiesza zamykanie drobnych ranek, a następnie sprzyja ich szybkiemu gojeniu.

Emulsja Gentleman's Pride działa też łagodząco i ochronnie, utrzymując przez długi czas właściwy odczyn pH skóry.
Dezynfekuje skórę

Łagodzi powstałe przy goleniu podrażnienia

Przyspiesza gojenie uszkodzeń naskórka

Zmiękcza i nawilża powierzchnię skóry

Ma działanie regeneracyjno-odmladzające

Zapobiega skórnym reakcjom uczuleniowym

Ma bardzo subtelny, delikatny zapach

Ten uniwersalny kosmetyk pielęgnacyjny ma bardzo subtelny zapach, który bardzo dyskretnie towarzyszy panom przez większą część dnia, wobec czego angielska nazwa emulsj znajduje pełne uzasadnienie-taka delikatnie pachnąca, mila w wyglądzie dotyku cera to naprawdę Duma Każdego Dżentelmena
witalność
OPAKOWANIE: 118 ml

Miąższ Aloebarbadensis (stabilizowany miąższ Aloe vera 42%),
woda dejonizo-wana,
hialuronian sodowy,
kwas askorbinowy (witamina C),
octan tokoferolu (witaminy E),
alantoina,
wyciąg z macierzanki i rumianku,
wypełniacze emulgatory,
aromat
Najlepiej wsmarować i wklepać okrężnymi ruchami w kierunku czoła.
Liczba recenzji: 2
Data dodania produktu: 22 kwiecień 2008.