Aloes First, sok aloesowy
93.73zł
Aloes First, sok aloesowy
Nazwę tego niezwykle uniwersalnego w zastosowaniu produktu aloesowego można tłumaczyć z jeżyka angielskiego w różny sposób, i każdy z nich w peln oddaje jego przeznaczenie. „Aloe First" oznaczać może „aloes przede wszystkim" lub „...na pierwszym miejscu", jest to zgodne z prawdą, gdyż 78,4% tego produktu stanowi czysty, naturalny miąższ aloesowy.

Istnieje jednak inne tłumaczenie tej nazwy, o czym dobrze wiadomo w coraz liczniejszych domach, gdzie Aloe First, sok aloesowy stawia się na pierwszym miejscu pośród innych preparatów pielęgnacyjnych, służących zdrowiu oraz urodzie skóry.

Dzięki skojarzonemu działaniu miąższu aloesowego z jedenastoma ziotam eczniczymi, alantoiną i propolisem Aloe First, sok aloesowy bywa równie chętnie używany do pielęgnacji cery, skóry całego ciała, włosów, jak i jako preparat pierwszej pomocy.

Aloes First, sok aloesowy zawsze pod ręką, zawsze niezawodny, gotów do działania - niezależnie od tego, czy będzie to drobne oparzenie w kuchni, zacięcie się przy goleniu czy też jakaś drobna dziecięca kontuzja przyniesiona wśród tez z podwórka.

Aloes First, sok aloesowy warto zabrać na wakacje, gdyż jego łagodzące działanie przyda się na pewno po zbyt słonecznym dniu albo kiedy poktują nas komary
Aloes First, sok aloesowy wspaniale łagodzi, koi i nawilża skórę

Aloes First, sok aloesowy błyskawicznie likwiduje pieczenie i świąd (np. po ukłuciach owadów)

Aloes First, sok aloesowy wspomaga regenerację skóry oraz procesy gojenia

Aloes First, sok aloesowy działa bakteriostatycznie i przeciwgrzybiczo

Aloes First, sok aloesowy znakomity, naturalny płyn na porost włosów
zdowie dziecka

Zawsze pod ręką, zawsze niezawodny, gotów do działania

Dokładniejszy opis produktu i składników w pliku PDF
Uwaga: Jeśli używamy Aloes First jako preparatu pierwszej pomocy, rany zanieczyszczone np. ziemią należy uprzednio dokładnie przemyć

Opakowanie: 473 ml
Z pompką i obrotową głowicą.
Data dodania produktu: 24 wrzesień 2008.